Okna

Od 1996 roku specjalizujemy się w sprzedaży i montażu okien. Przez te lata sprzedaliśmy ponad kilka tysięcy okien, z czego większość zamontowaliśmy. Pozwoliło to nam na wyrobienie sobie dobrej opinii u klientów. Naszym głównym odbiorcą są klienci indywidualni, ale nie brakuje również instytucjonalnych. W ostatnim czasie wykonujemy wiele wymian stolarki w budynkach plebanii.

Na nasz sukces składa się wysoka jakość oferowanych okien i ich ponad standardowe wyposażenie. Proponujemy profile niemieckiego potentata w branży okiennej firmy Schüco są to:

Wyposażone w okucia obwiedniowe firmy Winkhaus okna posiadają rozszerzony zakres ich stosowania - wszystkie skrzydła są uchylno-rozwierne, wyposażone są w 4 grzybki antywłamaniowe, czterostopniowy uchył, podnoszenie skrzydła i blokadę klamki.

Okna oszklone są nowoczesnymi szybami o większej przepuszczalności światła i bardzo dobrej izolacyjności cieplnej ciepła gdzie k=1,0W k/m2. W oknach można stosować pakiety trzyszybowe nawet o k=0,5W k/m2 Taki zestaw podwyższa parametry energooszczędności, tłumienia hałasu i bezpieczeństwa.

Do wysokiej jakości okien posiadamy również szeroki asortyment dodatków:

  • parapety zewnętrzne aluminiowe i granitowe
  • parapety wewnętrzne z PCV, aglomarmuru i marmuru
  • rolety zewnętrzne nakładkowe
  • rolety materiałowe, żaluzje wewnątrz szybowe, moskitiery

Jednak wysokiej jakości okna i materiały uzupełniające to nie wszystko. Aby klient był zadowolony z inwestycji przez wiele lat konieczny jest profesjonalny montaż okien. W tym celu posiłkujemy się doświadczeniami i normami RAL opracowanymi w Niemczech. Stosujemy specjalne folie i taśmy montażowe tak by zminimalizować straty ciepła.

Wszystkie te elementy mają jeden cel – spełnienie misji firmy by w pełni zadowolić każdego naszego klienta tak na etapie montażu jak również użytkowania okien.