Drzwi wejściowe i bramy garażowe

Wizytówką każdego domu są drzwi. Pierwszy bezpośredni kontakt każdego naszego gościa to drzwi wejściowe. A wiadomo pierwszy kontakt jest najważniejszy.

Do domów jednorodzinnych proponujemy Państwu drzwi wykonane z PCV lub aluminium z wypełnieniem firmy Adeco albo z witrażem z naszej pracowni. Ten produkt jest dla ludzi posiadających wysublimowany gust i doceniających wysoką jakość i piękno.

Szerokie spektrum modeli na pewno zadowoli gust każdego klienta. Możliwość indywidualnego doboru oszklenia, podchwytów i klamek z szerokiego wachlarza oferowanych typów pozwala na skomponowanie wymarzonych drzwi wejściowych. Nowością są drzwi wykonane z profili aluminiowych wykończonych okleiną drewnopodobną taką jak okna PCV. Pozwala to na wykonanie drzwi wejściowych w okleinie identycznej jak okna o lepszych parametrach i cenie.

Do mieszkań w budynkach wielorodzinnych polecamy drzwi Delta o podwyższonej odporności na włamanie i antywłamaniowe. Są to drzwi pełne stalowe, ocieplone i wygłuszone. Drzwi te mogą być stosowane do budynków jednorodzinnych również wersji z szybką. Posiadają stosowne atesty i aprobaty oraz bardzo dobrą opinię w zakresie niezawodności i estetyki.

Uzupełnieniem naszej oferty są również garażowe bramy segmentowe.
Ich główną zaletą jest sposób otwierania - można samochodem podjechać pod samą bramę która nie zajmuje miejsca w garażu ani przed nim. Bramy te można wyposażyć w napęd elektryczny i obsługę na pilot.

Również bramy segmentowe są wykonywane w wielu okleinach drewnopodobnych co pozwala wykonać całą stolarkę otworową budynku w jednej okleinie np. złoty dąb, orzech, palisander.