O nas

Nasza firma powstała w 1991 roku i ma charakter rodzinny. Cechą charakterystyczną naszej działalności jest jej niszowość wynikająca z faktu, że poszczególni członkowie rodziny wnoszą swoje osobiste talenty i realizują się w poszczególnych branżach.

W roku 1996 podjęliśmy współpracę z producentami okien PVC. Wysoką jakością sprzedawanych okien i kompleksową obsługą klienta w zakresie ich wymiany i montażu szybko zdobyliśmy lokalny rynek. Oferowane przez nas okna są wykonywane z najlepszych światowych profili a ich wyposażenie jest zawsze ponad standardowe. Od 2004 sprzedajemy i montujemy okna również w Niemczech.

Działalność nasza opiera się od samego początku na założeniach, że zadowolenie klienta z naszych produktów i usług jest misją firmy.

Od roku 2002 w naszej Pracowni Witraży wykonaliśmy setki szyb witrażowych do kościołów, kaplic, urzędów, lokali, domów i mieszkań w Polsce i wielu krajach Unii Europejskiej.

W 2005 roku zbudowaliśmy Jaskinię Solną która służy poprawie zdrowia i relaksowi osób w każdym wieku. O tym, że służy dobrze świadczy wysoka frekfencja na seansach i częste powroty kuracjuszy. Odwiedź serwis jaskinia.rsl.pl.

Rok 2007 przyniósł dalszy rozwój w dziedzinie artystycznej - projektujemy i wykonujemy biżuterię autorską handmade by ASTILBE.

Dysponując wysokiej jakości produktem oraz konkurencyjną ceną weszliśmy na rynek międzynarodowy i dotychczasowe kontrakty potwierdzają, że warto stawiać na jakość, ponieważ jest to wartość ponadnarodowa i wszędzie szczególnie ceniona.